Home / Lajme / Mbyllen përfundimisht 124 furra gëlqere

Mbyllen përfundimisht 124 furra gëlqere

furrat e gelqeres

Inspektoriati Mjedisor në Ministrinë e Mjedisit në bashkëpunim me Inspektoriatin Ndërtimor Urbanistik Kombëtar dhe Policinë e Shtetit, shënon sot mbylljen e 124 furrave të gëlqeres në zonën e Krujës.

Njoftimi është bërë publik nga ministri i Mjedisit, Lefter Koka.

Check Also

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295 persona

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295  persona ne bord. Një Boeing 777 i ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *