Home / Horoskopi / Oroskopi ditor 16 dhjetor 2013, 16/12/2013

Oroskopi ditor 16 dhjetor 2013, 16/12/2013

Oroskopi ditor 16 dhjetor 2013, 16/12/2013

Dashi
Nën influencën pozitive të Merkurit, jeta në çift do jetë e mirë. Do dashuroheni dhe do përjetoni emocione te papërshkrueshme.

Demi
Nëse jeni në një lidhje, Plutoni do iu nxitë të tregoheni kokëfortë dhe kjo mund të sjellë probleme me partnerin. Kujdes mos e teproni.

Binjakët
Mos bëni gabim ta kritikoni ashpër partnerin tuaj sot sepse pa dashje mund ta lëndoni. Ai ka bërë gjithçka që ju të ndiheni sa më mirë.Oroskopi ditor 16 dhjetor 2013, 16/12/2013

Gaforrja
Venusi do ndikojë se tepërmi në jetën tuaj në çift sot. Nuk priten probleme, përkundrazi momentet e këndshme do shumëfishohen.

Luani
Jeta në çift nuk do jetë shumë e kënaqshme gjatë kësaj dite. Debatet do mbizotërojnë gjatë gjithë ditës dhe ju nuk do ndiheni aspak mirë.

Virgjëresha
Ditë e bukur dhe e ngrohtë kjo e sotmja për jetën në çift. Pas një periudhe të mbushur me turbullira më në fund do ndiheni më të qetë.

Peshorja
Më në fund rutina në jetën tuaj në çift do të mbarojë dhe do filloni një etape të re. As ju dhe as partneri nuk do keni më për çfarë të qaheni.

Akrepi
Beni kujdes sot, mos e humbni bashkëpunimin dhe komunikimin me partnerin. Disa persona do të bëjnë çmos te ua prishin harmoninë në çift.

Shigjetari
Jeta në çift nuk do jetë aspak e trishtë gjatë kësaj dite. Përkundrazi si ju dhe partneri do tregoheni të gatshëm të provoni gjëra të reja.

Bricjapi
Mos e lini për asnjë moment pas dore partnerin tuaj gjatë kësaj dite sepse dikush tjetër ka kohë që e vazhdon dhe mund ta tërheqë pas vetes.

Ujori
Dite e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për çiftet. Partneri dhe ju do tregoheni të hapur dhe tolerantë. Do kaloni momente mjaft të lumtura.

Peshqit
Nëse doni që gjërat me partnerin të shkojnë mirë, tregohuni të rezervuar dhe komunikoni më shumë. Në të kundërt do keni mosmarrëveshje.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *