Home / Lajme / Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

REZULTATET DV 2015Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

Nje nder ditet me te pritura per te gjith shqiptaret eshte ajo e rezultateve te lotaris Amerikane per te cilat kane aplikur muaj me pare.

SHIKO EDHE : DV 2016 APLIKIMET , DATAT DHE REZULTATET

 

Dipartimenti i shtetit Amerikan ka ber te ditur se do te publikoj rezultatet perfundimtare qe nga dita e nesme ne faqen zyrtare. Mund te shikoni nese jeni fitues apo jo ne kete faqe: REZULTATET PERFUNDIMTARE DV 2015.

Nderkoh sips statistikave te viteve te fundit shqiptaret kane zene numerin me te madh te fitueseve ne proporcion me numrin e aplikimeve online.

Kete vit gjithashtu pritet nje sukses i shqiptareve.

Dipartimenti i shtetit amerikan ka lajmeruar te gjith aplikantet te kene kujdes nga trufat e shumta.

Rezultatet do te publikohen vetem ne faqen zyrtare te dipartimentit dhe nuk do te do dergohen as me email as me nje lloj tjeter komunikimi.

keshtu qe nga dita e neserme mund te shikoni online emrat tuaj ne listen perkatese simbas udhezimeve ne kete website American : UDHZIMET PER TE PARE REZULTATET .

SHIKO EDHE : DV 2016 APLIKIMET , DATAT DHE REZULTATET

ME VONE DO TE PUBLIKOJME EDHE MENYREN SE SI DUHET TE VEPRONI NESE JENI FITUES.

JU UROJME SUKSESE.

 

Check Also

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295 persona

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295  persona ne bord. Një Boeing 777 i ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *