Home / Lajme / Rezultatet e zgjedhjeve 2015 ne shqiperi live

Rezultatet e zgjedhjeve 2015 ne shqiperi live

rezultatet e zgjedhjeve 2015 ne shqiperiRezultatet e zgjedhjeve lokale 2015 ne shqiperi live

 

Shikoni live te gjitha rezultatet e zgjedhjeve ne shqiperi, nga te gjitha tv shqiptare tashme ekskluzivisht per te gjithe shqiptaret  jashte dhe brenda vendit .

 Ndiqini live rezultatet e zgjedhjeve :  REZULTATET E ZGJEDHJEVE LOKALE  LIVE 

Kush do i fitoj zgjedhjet lokale 2015? Pd apo Ps? Kush do arrij te marri e te zotroj numrin me te madh te bashkive ne mbare vendin?

Lufta me e ashper eshte ajo e Tirans mudis kandidatit socialist Erion Veliaj dhe atoj demokrat Halim Kosova, por nga sondazhet e deri tanishem duket se kandidati socialist eshte ne avantazh me rreth 60% te votave, por theksoj se asgje nuk eshte zyrtare, gjithcka do vedoset ne mbremjen e 21 qershorit.

Ndiqini live rezultatet e zgjedhjeve : REZULTATET E ZGJEDHJEVE LOKALE LIVE 

Check Also

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues! Nje nder ditet me te pritura ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *