Home / Lajme / Rremben ish te dashuren dhe e perdhunon, por vritet nga familjaret e vajzes

Rremben ish te dashuren dhe e perdhunon, por vritet nga familjaret e vajzes

perdhunimRremben ish te dashuren dhe e dhunon, por vritet nga familjaret e vajzes.

Scot Thomas lindur ne ShBA vendosi të rrëmbejë ish të fejuarën e tij pas nje vendimi te gjykates ku ai duhej te rrinte larg. Vendimi i gjykates ka ardhur si arsye e dhunes disa mujore te Thomas ndoj te dashures se tij.

Por Thomas nuk ka gjen dakort dhe mbas disa ditesh , Ka rrembyer ish te dashuren duke e keqtrajtuar dhe perdhunuar.

perdhunimi ne amerikNderkohe qe familjaret e vajzes kane denoncuar restin ne polici. Policia ka nisur menjeher hetimet, por ata qe e kane zbuluar rastin kane qene familjaret e vajzes te cilet e kane zbuluar ndertesen e braktisur ku vajza e ture mbahej peng e dhunohej. Pa pritur nderhurjen e policis ata kane nderhyr duke vrare ne vend Thomas Scot dhe liruar Vajzen.

Keto jane disa foto mbas ngjarjes!

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *