Home / Revista / Serbi – Shqiperi live, shiko ndeshjen me koment shqip

Serbi – Shqiperi live, shiko ndeshjen me koment shqip

Serbi – Shqiperi live, shiko ndeshjen me koment shqip.

Shiko ndeshjen live LINK 1 : SERBI – SHQIPERI LIVE  KOMENT SHQIP

LINK 2 

LINK 3 , LINK 4 TVSH

 

Edhe pak ore na ndajne nga ndeshja qe gjithe tifozet kuq e zi po presin prej shume kohesh.

Nje perballje e nxeht do te jet ajo e sotmja ne kryeqytetin Serb te Beogradit ku dy kombetaret takohen mbas 17 viteve.

Ndeshja eshte e vleshme per Eliminatoret e kampionatit Europian 2016.

Perfaqsuesja jone ndodhet ne vendin e par ne grup bashk me Danimarken me nga 4 pike secila, nje fitore dhe nje barazim.

Edhe pse ne kete ndeshje FIFA ka ndaluar tifozet shqiptar te shkojn ne trasfert, rreth 3 autobus me shqiptare prej kosoves kane mbrritur ne Beograd.

Edhe pse behet fjal vetem per nje ndeshje futbolli frika e nje perleshjeje mes tifozerive mbetet, megjithse sipas nje gazete serbe siguria ne stadium do jete e nje niveli shume te larte.

Nje fitore e shqiperis do e e çonte shqiperin ne nje kualifikim te mundshem drejt Euro 2016.

Ndeshja do te trasmetohet drejtperdrejt nga TVSH LIVE

 

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *