Home / Revista / Shqiperi – Danimark 11-10-2014 live, Euro 2016

Shqiperi – Danimark 11-10-2014 live, Euro 2016

Shqiperi – Danimark 11-10-2014 live, Euro 2016.

Vetem pak ore na ndajn nga ndeshja e shume pritur Shqiperi Danimark.

Mund ta shihni live ndeshjen ne : SHQIPERI – DANIMARK LIVE  HD SHQIP, OSE LIVE TVSH 

shqiperi danimark 11 tetor 2014, euro 2016

 

Shqipëria më 11 tetor në “Elbasan Arena” do të ndeshet me Danimarkën, në ndeshjen e dytë kualifikuese për Evropianin 2016.

Sipas faqes zyrtare të FSHF-së, bileta më e shtrenjtë për sfidën e skuadrës së Gianni De Biasit me danezët do të kushtojë 10 mijë lekë apo 71.4 euro, transmeton Kosovapress.

Ndërkaq, bileta më e lirë do të jetë ajo në tribunat G2 dhe C2, 1000 lekë apo 7.2 euro.

Ja çmimet e biletave:

Tribuna A2 + A310,000 lekë/71.4 Euro

Tribuna B310,000 lekë/71.4 euro

Tribuna B2 + B48,000 lekë/57.1 euro

Tribuna A1 + A48,000 lekë/57.1 euro

Tribuna B1 + B56,000 lekë/42.8 euro

Tribuna E3,000 lekë/21.4 euro

Tribuna D + F2,000 lekë/14.3 euro

TribunaG1 + G3 + C1 + C3 1,500 lekë/10.7 euro

Tribuna G2 + C21,000 lekë/7.2 euro

Mund ta shihni live ndeshjen ne : SHQIPERI – DANIMARK LIVE  HD SHQIP, OSE LIVE TVSH 

 

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *