Home / Lajme / Sokol Olldashi humb jeten ne aksident rrugor!

Sokol Olldashi humb jeten ne aksident rrugor!

sokol olldashi humb jete ne aksident rrugor

Sokol Olldashi humb jeten ne aksident rrugor! 

Humb jetën në një aksident rrugor, deputeti i PD, Sokol Olldashi, Lajmi konfirmohet nga Top-channel.

Pritet ekspertiza mjeko-ligjore e trupit të pajetë të deputetit Olldashi. Ndersa mesohet se ka qene vetem ne makine.

Deri tani nuk duken ende shkaqet e Aksidentit. Trupi i tij sipas burimeve te Top-channel eshte duke u derguar ne morgun e Kryeqytetit. Olldashi ishte duke udhetuar ne Aksin e rruges Tirane – Elbasan me makinen e tij tip Benz! Forca te shumta policie dhe zjarrfikes  kane mberritur ne vendngjarje por pa arritur te nxjerrin ne jete trupin e Olldashit.

Ngushellime te perzemerta familjes se Deputetit te Partis Demokratike  Sokol Olldashi. U prefsh ne paqe !

Nga stafi i www.revistashqiptare.com

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *