Home / Raporti ne çift / Studenti Shqiptar qe akuzohet per perdhunimin e profesoreshes se universitetit te Bostonit ne Amerik

Studenti Shqiptar qe akuzohet per perdhunimin e profesoreshes se universitetit te Bostonit ne Amerik

Studenti Shqiptare qe akuzohet per perdhunimin e profesoreshes se universitetit te Bostonit ne Amerik.  Nje student shqiptar eshte vene perpara drejtesis Amerikane me Akuzen e perdhunimit te profesoreshes se tij 34 vjeçare ne Universitetin e Bostonit ne Amerik.  I riu dhe profesoresha kane qene duke konsumur raportin e tyre ne nje nga sallat e leksionit, ku nga zhurmat jane degjuar nga nje student tjeter i cili ka hyre ne salle. Ne kete moment profesoresha ka bertitur duke akuzuar studenti shqiptare se e kishte marr me forz, duke e denoncuar me pas edhe ne polici. studenti shqiptar perdhunon profesoreshen e universitetit te bostonit   Une vij nga Shqiperia nje shtet i vogel por me tradita te medha. Kam nje familie te mrekullueshme e cila me ka edukur ne menyren me te mire. Dhe nuk mund ta beja nje gje te till, kam respek per profesoreshen, por kur ma kerkoj nje gje te till nuk munda ta refuzoja. Keto jane fjalet e Studentit shqiptare ne rajonin e Policis se Bostonit. I riu shqiptar ka mohuar akuzen e ngritur ndaj tij , duke then se mardhenia me profesoreshen ka qene me deshiren e saj. Dhe ky nuk mund te quhet krim. Hetimet e policis vijojn ende per te mesuar te verteten, nese ka qene thjesht deshira e profesoreshes , apo nje abuzim i studentit! Nderkoh qe vetem dy dite me  pare nje gjykat ne Londer ka bere te kunderten duke Denuar Profesoreshen dhe jo studentin, Denohet Mesuesja qe abuzoj me 16 vjecarin

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *