Home / Raporti ne çift / Tirane: Hetonte e kercenonte gruan e te dashurit, arrestohet 28 vjecarja

Tirane: Hetonte e kercenonte gruan e te dashurit, arrestohet 28 vjecarja

xheloziaTirane: Hetonte gruan e te dashurit, arrestohet 28 vjecarja

Eshte arrestuar pasditen e sotme nje grau 28 vjecare nga Tirana, Pasi kercenonte e perndiqte gruan e ligjeshme te te dashurit te saj. Mbas nje sere kercenimesh dhe fyerjesh ne tel ajo i ka kerkuar gruas se ligjshme qe te ndahej nga bashkshorti pasi ai nuk e donte edhe se kishte marrdhenie me te.

Gjatë kësaj kohë, e pandehura është identifikuar nga e dëmtuara, e cila ka gjetur mesazhet e saj të dashurisë në telefonin e bashkëshortit. Fillimisht, M.H. i është shfajësuar duke i thënë se kishte gabuar numër. Dy javë më pas ato kanë lënë vend takimi në një nga lokalet e Tiranës ku do të “sqaroheshin”. Takimi ka precipituar në sherr dhe me ndërhyrjen e policisë ato janë shoqëruar në një prej komisariateve të kryeqytetit. Pas shoqërimit, e dëmtuara B. V. ka kallëzuar të pandehurën për SMS-të kërcënuese që kishte marrë.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *