Home / Lajme / Tmerr ne Mosk, vrasje ne metro, policia publikon videon (foto + video)

Tmerr ne Mosk, vrasje ne metro, policia publikon videon (foto + video)


Tmerr ne Mosk, vrasje ne metro, policia publikon videon (foto + video)

Dy persona me Orgjin çeçene kane shkaktuar tmerr ne nje nga metrot e Moskes. Personat ne Fjal dyshohet te kene pasur si qellim racizmin  dhe urrejtjen ndaj Rusis etnike.

Te dy te armatosur me arme tip Pistolet, kane sulmuar dy pasagjeret  dhe ne zenie e siper i  kane qelluar me dy pelumba, njerin ne gjoks e tjetrin ne koke. Mesohet se me pas kane humbur jeten. Ndersa nje kaos dhe tmerr i vertet ka qene ajo qe kane pere pasagjeret e tjer qe

Tmerr ne Mosk, vrasje ne metro, polizia publikon videon (foto + video)

ndodheshin te metro.  Vrasesit me pas u kane shpetuar edhe forzave te polizis.

Ndersa policgia e Moskes ka publikuar videon ne Internet me qellim kapjen e autoreve te ngjarjes.

“Revista Shqiptare”

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *