Home / Revista / Urime festash / Urime per vitin e ri 2014

Urime per vitin e ri 2014

Urime per vitin e ri 2014

 • Te uroj nje vite te mrekullueshem per ty dhe te dashurit e tu, me te mire se ai i shkuari, plot me gezim, dashuri, paqe dhe qetesi. Pse jo edhe pak fat. Urime nga zemra!
 • Nje vite tjeter iku duke i lene vendin 2014-tes, por asnje nuk do te zer vendin tend ne zemren time.  Urime zemra ime. 

SHIKO EDHE: TOP 30 URIMET ME TE BUKURA PER VITI E RI

 • Gezuar viti i ri 2014 ju uroj shume fat lumturi dashuri dhe plotsim te te gjitha deshiravetuaja shpresoj qe do jet nje vit i kalur shpejt dhe me shume kujtime te bukura per te gjith ne shume shume urimeeeeee shpresoj te kaloni me mire se vitin 2014… 
 • Gezuar 2014, zoti te dhurofte per çdo furtun nje ylber, per çdo lot nje buzeqeshje dhe per çdo problem nje zgjidhje! 
 • Hei, hei, shiko pak oren. Oh yeah, jemi ne 2014. Nuk doja te limitohesha ne te zakonshmen ” Gezuar vitin e ri, shume urime”per nje njeri te rendesishem si ty, keshtuqe te them faleminderit per çdo moment te 2013 qe me ka bere te ndjehem fantastike, dhe per te gjitha heret qe me ke bere te qesh.
 •  Te uroj qe te presesh Vitin e Ri me te gjitha enderrat e tua dhe gjerat e bukura qe te kane shoqeruar deri sot, dhe te hapesh zemren tende te gjithe atyre qe do te vijne dhe  do te dine te bejne te lumtur. Urime Vitin e Ri nga zemra. 
 • SHIKO EDHE: TOP 30 URIMET ME TE BUKURA PER VITI E RI

 • Urime te gjithve kete fest te vitit te ri,le tju sjell ky vite gjen me te bukur te jetes dhe njekohesisht le te jete vit i realizimeve te enderrave tuaja, zoti le tju dhuroj at qe me se shumti deshironi dhe le tu ruaj at qe ju posedoni,le tju mbush zemrat me gezime dhe me plote dashuri,paqja dhe harmoija le tju perqafojn ne qdo faqe dhe hap te jetes.
 • 2014 urime per 365 dite, 8760 ore, 525600 minuta e 31536000 seconda, te pasura me jete, qetesi, gezim , dashuri dhe pak çmenduri :p !
 • Ja na erdhi viti ri sa jam i gezuar me kallash e hashash kam per ta festuar, bombat zbardhen tej per tej ne fusha e male viti ri do te na gjej shtrire neper spitale, te vrar sakatuar ska doktor ce na fut ne duar. GEZUAR VITIN 2014 TE GJITHE SHQIPAREVE NE CDO SKAJ TE BOTES.

  Nje yll ne qiell sa bukur shendrit, kjo hene e bukur po na fal pak drit, qielli i kalter diqka po tregon, se ke nje shoqe qe asnjeher nuk te harron, dhe me dashuri vitin e ri ta uron. Urime 2014 shoqja ime e dashur!

  Kete dedikim ia kushtoj personit me te dashur ne bote motres time te dua dhe te adhuroj gezuar vitin e ri 2014. fat e lumturite shkojne Per ty princeshe.

 • SHIKO EDHE: TOP 30 URIMET ME TE BUKURA PER VITI E RI

 •  

  Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen; qofte viti i mbare ne te gjitha fushat e jetes.

 • Ju uroj gjithve vitin e ri 2014 ju uroj qe ky vit tju sjell shendet dashuri dhe lumturi .
 • Nje yll ne qiell sa bukur shendrit,kjo hena e bukur na fal kete drit, ky qielli kalter diqka te tregon se ke nje MOTER dhe asnjeher ste harron….Happy New Year My Sister And I LoV YoU…
 • Një pëllumb i shkruar në dritare troket, hape mos nguro se diçka e mir të pret, në krahët e tij ka një porosi urime viti i ri 2014.
 • – Një vit i ri oh zot sa kënaqësi, një kapitull i jetës po vazhdon, një vit i ri po na fton, një zemër troket, një telefon cingëron.”URIME VITI I RI 2014”
 • – Gëzuar festën e vitit të ri e ju uroj çdo të mirë në jetë lumturi,dashuri dhe të gjitha të mirat në jetë.
 • urime per vitin e ri 2014
 •  – Të uroj 12 muaj lumturi, 52 fundjava qetësi, 365 ditë dashuri, 8760 orë paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqësi.URIME VITI I RI 2012!!!
 • – Si flladi i leht ju ardht dashuria, si e ëndërroni paqi lumturi në jet urime viti i ri 2014 sot e 100 vjet .
 • – Tash ështe një terr i zi dhe mbretëron një qetësi, un kam dëshirë ta uroj vitin e ri me gjithe dashurinë që kam për ta. URIME VITI I RI 2014!
 • SHIKO EDHE: TOP 30 URIMET ME TE BUKURA PER VITI E RI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *