Home / Lajme / Vajza qe mendohej se kishte qene ne makine me Olldashin komenton ne facebook

Vajza qe mendohej se kishte qene ne makine me Olldashin komenton ne facebook

arminda

Ish-zëdhënësja e Sokol Olldashit, Arminda Qylafku, ka reaguar në rrjetin social “Facebook”, ku ka konfirmuar se ajo është gjallë, pas sot disa media bënë me dije se ajo kishte humbur jetën dje bashkë me deputetin e PD-së.

Ajo ka reaguar në “Facebook”, duke ngushëlluar familjen dhe miqtë për këtë humbjet të rëndë.

“Miku im i dashur, nuk e besoj që ti nuk je më mes nesh. U prefsh ne paqe!”, shkruan ajo.

Arminda Qylafku

Qylafku ka punuar si zëdhënëse pranë Olldashit në kohën kur ishte ministër, ndërkohë që ka qenë bashkëpunëtorja e tij gjatë periudhës kur Olldashi garoi për kreun e Partisë Demokratike.

Qylafku ka vendosur një shenjë zie në faqen e saj në “Facebook”.

Check Also

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295 persona

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295  persona ne bord. Një Boeing 777 i ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *