Home / Kuriozitete / Vret veten pasi e dashura e detyronte te shkonte me te per shopping

Vret veten pasi e dashura e detyronte te shkonte me te per shopping

Vret veten pasi e dashura e detyronte te shkonte me te per shopping.

I Lodhur nga çantat e te dashures se  tij e cila cdo dite e detyronte ta ndiqte pas, nje kinez ka vrar veten. Nga deshmitar te rastit eshte degjur se 28 vjecari i ka thene: Nese hyne ne nje tjeter dyqan une do te vras veten.

Vajza nuk e ba besuar nje gje te till duke vazhduar te bente shopping neper dyqanet e nje qendre tregtare ne hong kong.

Vret veten pasi e dashura e detyronte te shkonte me te per shopping.

Sipas deshmitareve debati ishte ndezur mbasi vajza i kishte thene se ka shume oferta per kepuce dhe se nuk ikte pa i blere edhe nje pale.

Pasi te bleje edhe nje pale kepuce te tjera ateher do te ikim ne shtepi. Ke shtepin plote me kepuce eshte degjuar djali duke uleritur. 

nje ngjarje qe ka lene te shokuar te gjith njerzit qe ndodheshin rreth e rrotull. Kur vajza i kishte kthyer shpatullat ai hapi dritaren dhe u hodh nga kati i 7 duke gjetur vdekjen e menjehershme.

Vret veten pasi e dashura e detyronte te shkonte me te per shopping

 

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *